NOWOŚĆ W BRANŻY WESELNEJ

Jednym z podstawowych dylematów przed jakim stają organizatorzy wesela, imprezy firmowej czy studniówki jest wybór pomiędzy Djem a zespołem. Sprawa jest tym trudniejsza, że zarówno jedna jak i druga opcja ma szerokie grono zwolenników oraz niesie ze sobą pewne zalety i wady, możliwości i ograniczenia…

Jako muzycy działający w branży o wielu lat poznaliśmy specyfikę obu tych form od podszewki i postawiliśmy sobie za cel stworzenie projektu, który łączyłby w sobie wszystkie najlepsze cechy Dja i zespołu będąc jednocześnie pozbawionym ich mankamentów. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ale doświadczenie, upór i zaangażowanie pozwoliły nam przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Tak powstało ElectroBoogie.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Wszystko zaczęło się od dwóch pasjonatów muzyki, którzy pragnęli zaoferować nowatorskie podejście do oprawy muzycznej różnych imprez. Efektem tych marzeń jest kolaboracja oparta o połączenie muzyki elektronicznej, grającego na żywo instrumentarium oraz dwóch wokali, męskiego i żeńskiego. A wszystko to na specjalnie zaprojektowanym i wybudowanym podeście Djskim, w otoczeniu telebimów oraz tworzących imponującą grę światła i cieni reflektorów.

KTO ZA TYM STOI?

Zgrani, doświadczeni, pełni energii i pasji, do głębi autentyczni, z głowami nabitymi mnóstwem nowych, czekających na realizację pomysłów. Oto założyciele ElectroBoogie – Wojtek i Marek.

Marek

Marek obsługuje podstawowy sprzęt Djski, czyli decki i gramofony, puszczając z nich oryginalne wersje piosenek. Tym, co go wyróżnia jest jednak głos, który pozwala mu na tworzenie aranżacji znanych hitów i mniej popularnych utworów. Dodatkowo Marek jest też doświadczonym i posiadającym łatwość podrywania ludzi do zabawy mistrzem ceremonii.

Wojtek

Wojtek kontroluje takie sprzęty jak launchpad, sequencer, looper oraz syntezatory, w tym kultowy analogowy model Mooga, tworząc na żywo całe aranżacje muzyczne. Dopełnieniem jego umiejętności jest gra na basie, na którym na żywo dogrywa sekwencje wzbogacając tym samym występ o szczyptę niewymuszonej oryginalności.

Autentyczność i niepowtarzalność

Najważniejszą cechą projektu jest tworzenie show w czasie rzeczywistym. Nigdy nie korzystamy z przygotowanych wcześniej podkładów, ale kreujemy je na bieżąco w czasie trwania imprezy. Takie podejście gwarantuje nam całkowitą kontrolę nad formą i brzmieniem utworów oraz optymalne ich dostosowanie do sytuacji. To z kolei owocuje maksymalnym wykorzystaniem rozrywkowego potencjału muzyki i zrealizowaniem najważniejszego naszym zdaniem warunku dobrej obsługi muzycznej – nawiązaniem obustronnej interakcji z publicznością.

Niezwykła fuzja muzyki i światła

Zdajemy sobie sprawę, że bez odpowiedniego tła nawet największe hity nie stworzą wymarzonej atmosfery, dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o efektowną oprawę wizualną. Każdorazowo dostosowana do potrzeb klienta i charakteru imprezy, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach uczyni TEN wieczór niezapomnianym wydarzeniem.

Mocne strony DJa, największe atuty zespołu

ElectroBoogie, łącząc mocne strony Dja i największe zalety zespołu wyróżnia się wśród konkurencji. Wśród największych zalet projektu na uwagę zasługuje okazały repertuar, umiejętność szybkiego i trafnego reagowania na zmieniającą się na sali sytuację oraz oryginalność i niepowtarzalność. Niemniej istotna jest łatwość nawiązywania kontaktu z widzami, a także podrywania ich do tańca.